Kitty City

Klasik
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 213 MB
  • Version 10.002
  • Dil Türkçe
  • Firma Jam City, Inc.
Küçük bir kedi cennetinin içerisinde yer almak ve onlar ile beraber yaşamak nasıl bir duygu bilmek ister misiniz?

Küçük bir kedi cennetinin içerisinde yer almak ve onlar ile beraber yaşamak nasıl bir duygu bilmek ister misiniz?

Kitty City, İOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Sevimli kedilerle birlikte oynayacağınız bu oyun aslında bir nevi Fruit Ninja benzeri bir oyun diyebiliriz. Kitty City'de amacınız görebileceğiniz en sevimli kedi yavrularını kurtarmak. Bununla birlikte bazı kayıp kedileri de kurtarmanız gerekiyor. Böylece oyunda ilerleyerek bütün kedi yavrularını koleksiyonunuza katarsanız oyunu kazanıyorsunuz. Bazı kedileri kurtarmak diğerlerinden daha zor olabiliyor. Fakat bu aşamada da çeşitli güçlendiricilerden yararlanabiliyorsunuz. Bununla birlikte oyunun grafikleri de gayet hoş ve sevimli bir şekilde tasarlanmış. Birçok kaynak ve bina gibi yerleri keşfederek şehir üzerinde kurun.

Kedilerin yok olan şehrini daha güzel bir hale getirip yeniden inşa edin. Jam City, Inc. stüdyosu tarafından geliştirilen  Kitty City oyununu ister kendiniz oynayın isterseniz de çocuğunuzun oynamasına izin verin.

Çocuklarınıza hayvan sevgisini aşılayacak bir oyun olan Kitty City oyunu ile eğlenceli dakikalar yaşayabilir tabi bunu yanı sıra çocuklarınızın kişisel gelişimine de yardımcı olabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Kitty City indir
DİĞER SÜRÜMLER